Skip to content

Rzeczy, na które możesz i których nie możesz użyć swojego Zakłady Bukmacherskie Z Bonusem

Zwiększasz margines błędu – skoro powiększa się Twój bankroll, to zwiększa się także margines porażek. Jeżeli wcześniej mogłeś postawić 10 zakładów po a hundred zł, to po otrzymaniu one hundred pc bonusu możesz ich postawić 20. Dzięki temu nawet dłuższa seria porażek nie wydrenuje całkowicie Twojego konta. Gdy już znalazłeś się na stronie bukmachera – kliknij przycisk „załóż konto”. Uzupełnij formularz rejestracji, podając wymagane dane takie jak imię, nazwisko, adres, numer PESEL czy numer dowodu osobistego. Do tych wad należy głównie dodać obrót, który jest konieczny niemal w każdym przypadku.

Wszystko o bonusy bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie to sposób bukmacherów na zachęcenie gracza do dalszego obstawiania i uprawiania hazardu. Są także sposobem na to, aby strony bukmacherskie zachęcały ludzi do obstawiania większej liczby zakładów. Jeśli nie jesteś czegoś pewien, skorzystaj z czatu obsługi klienta lub linii telefonicznej, aby zadać im wszelkie pytania.

Na przykład 20bet oferuje bonusy bukmacherskie dla nowych klientów, którzy zarejestrują się i dokonają wpłaty. Wysokość bonusu zależy od tego, ile klient zdecyduje się wpłacić.

Pamiętaj, By Dokładnie Czytać Warunki Obrotu

Należy zwrócić uwagę, co to jest freebet w rozumieniu bukmachera i na jakie rodzaje zakładów skierowana jest oferta. Freebet ograniczenia w postaci typu zakładu mogą dotyczyć zakładów SOLO lub AKO, wykluczając np. Istnieją także wymogi dotyczące obrotu środkami bonusowymi, polegające na konieczności obstawienia pewnego pułapu kwotowego na zakłady u danego bukmachera. Dopiero po spełnieniu kryterium obrotu uzyskamy odblokowanie możliwości wypłaty pieniędzy na konto bankowe. Freebet u legalnego bukmachera on-line jest zatem jednorazową ofertą promocyjną, umożliwiającą klientowi grę bez obaw o utratę własnych środków finansowych.

Załóż konto w eWinner ze specjalnego linku partnerskiego i wpisz kod promocyjny TYPERVIP. W zamian zgarniesz atrakcyjny zakład bez ryzyka do one hundred ten PLN oraz bonus od 2. Depozytu 50% do 500 PLN do wykorzystania na dowolny zakład z kursem min. 1.50. Kwota jest bardzo wysoka, a warunki obrotu przystępne.

Zakładając konta u wielu agency, zwiększamy swoją kasę na start bez depozytu nawet do kilkuset złotych. Tak pokaźna suma może pozwolić nam na naprawdę atrakcyjny start w świecie typowania bez ryzyka utraty pieniędzy. Najlepszy bonus powitalny to bowiem właśnie taki, który ogranicza do zera możliwość straty swoich środków, dzięki czemu możemy bawić się grą, a nie stresować ewentualną przegraną. Jest to najkorzystniejsze rozwiązanie dla każdego typera, który chce bez odczuwalnej presji wdrożyć się w tematykę obstawiania zakładów i ułatwić sobie start. Najlepsze bonusy bukmacherskie to obiekt pożądań zarówno doświadczonych graczy, jak i tych, którzy dopiero uczą się, jak obstawiać zakłady bukmacherskie. Na polskim rynku legalnych zakładów online jest naprawdę sporo różnych promocji i trudno na pierwszy rzut oka rozróżnić, które są naprawdę korzystne.

Pamiętaj, że większość bukmacherów uwzględnia jedynie rozliczone zakłady. Jeżeli skorzystałeś z opcji cashout i zamknąłeś wcześniej kupon, to najczęściej nie będzie on liczony do obrotu bonusem. Podobnie wygląda sytuacja z zakładami rozliczonymi jako zwrot. Niektóre strony bukmacherskie dopuszczają maksymalną stawkę zakładu wliczaną do obrotu bonusem.

Extra Darmowy Zakład 30 Zł W Fortuna

Wystarczy dokonać drugiego depozytu na konto, a do budżetu automatycznie przypisany zostanie bonus 50% aż do 200 PLN (maksymalna pula przy wpłacie 400 PLN lub więcej). Darmowe środki pojawią się na koncie gracza jako lojalnościowe punkty Fortuna Klub Plus, za które można obstawiać dowolne zdarzenia z oferty zakładów Fortuny. Maksymalna pula darmowych środków do zgarnięcia wynosi 830 PLN, a u bukmachera Fortuna kod promocyjny gwarantuje dodatkowy freebet bonus o wartości 10 PLN, którego nie ma w standardowej ofercie bez kodu. Legalni bukmacherzy bonusy mają też dla osób, które namówią na grę kumpla – np. Totolotek premiuje użytkowników, którzy zaproszą do gry swoich znajomych.

Bonusy to nieco mniej oczywisty, ale równie nieodłączny component oferty każdego internetowego bukmachera. Jak jednak konkretnie działają poszczególne bonusy? Zakłady bukmacherskie mogą być standardowo wnoszone dopiero po postawieniu na nie określonej stawki, którą gracz wnosi z własnych, wpłaconych pieniędzy. Tymczasem bonusy bukmacherskie to środki, które typer otrzymał od bukmachera i może je wykorzystać na obstawienie zakładów sportowych. Oczywiście bonusy u bukmacherów różnią się między sobą rodzajem i warunkami realizacji oraz przyznawane są w różnych okolicznościach.

Nasz kod pozwala aktywować najwyższy, dostępny bonus powitalny od Superbet. Ostatnim elementem pakietu bonusów powitalnych jest bonus za wykonanie zadań. Gracz, aby uzyskać środki bonusowe, ma do wykonania sześć zadań od STS.

Dobrymi kursami w piłce nożnej oraz wysokim cashback wyróżnia się również Betfan, którego jak najbardziej można polecić z uwagi na cashback 600 zł. Jego oferta powitalna jednak jest trudna na początku do rozczytania, na co również warto zwracać jednak uwagę. Naszym zdaniem wyjątkowo rozbudowaną ofertę promocyjna mają legalni bukmacherzy – FORTUNA, STS, LVbet oraz Totolotek. W forBET możesz zainkasować do 2300 PLN, dodatek będzie wynosił a hundred % Twojego początkowego depozytu, toteż przekazując np.

U tego legalnego operatora bonusy bez gotówki można znaleźć również w formie okazjonalnych premii pieniężnych. Na benefity bez wpłaty u tego organizatora bukmacherskiego mogą liczyć między innymi kibice piłkarscy oraz fani e-sportów. W Betcris dostępny jest również freebet na urodziny dla każdego typera w wysokości 20 zł. Rejestracja premiowana jest kwotą 39 zł, w rozbiciu na mniejsze bonusy. Obstawiający decydują się na ten bonus bez depozytu przede wszystkim dlatego, że ewentualnej wygranej nie trzeba obracać , a także nie ma żadnych warunków dotyczących minimalnej liczby zdarzeń na kuponie. Wystarczy tylko zarejestrować się u kilku buków on-line jednocześnie.

Natomiast bonus bukmacherski, który zwiększa odpowiednio kwotę wygranej, sprawia, że gracz nie odczuwa kosztów opodatkowania (które w ostatecznym rozrachunku pokrywane są w tym przypadku przez bukmachera). Tego rodzaju promocje bukmacherskie dotyczą najczęściej kuponów wielozdarzeniowych i z reguły od liczby zdarzeń zawartych na kuponie zależy stopień zwiększenia wygranej. Bonusy bukmacherskie mogą też polegać na zwiększaniu kursu oferowanego na konkretne zdarzenie. Powitalne bonusy u bukmacherów mogą czasem być oferowane w postaci cashbacków, czyli zakładów bez ryzyka. Podobnie jak w przypadku bonusów od depozytu, promocje bukmacherskie tego typu wymagają uprzedniego zasilenia konta własnymi środkami na grę.

Najwyższą kwotę na zagranie darmowego zakładu otrzymasz w BETFAN – 60 zł. Ważne – użyj kodu ZAGRANIE podczas rejestracji konta na stronie bukmachera. Oprócz regularnych bonusów za dokonanie określonej czynności bukmacherzy oferują szereg promocji okolicznościowych. Praktycznie każdego dnia przeglądając ofertę promocyjną bukmacherów, możesz znaleźć tam jakieś nowe propozycje. Wśród takich akcji szczególnym zainteresowaniem cieszy się każda promocja, dzięki której możliwa jest gra bez podatku. Niestety do 12% już się wszyscy przyzwyczailiśmy, ale wciąż gdzieś tam uwiera konieczność odprowadzenia podatku.

Należy sprawdzić czy obrót dotyczy jedynie środków bonusowych czy łącznej kwoty depozyt + bonus. Dokonanie obrotu to nic innego jak gra za ustaloną w regulaminie kwotę pieniędzy, która za każdym razem zależy od wielkości złożonego pierwszego depozytu. W regulaminie kwota obrotu zapisana jest jako wielokrotność pierwszego depozytu lub otrzymanych środków promocyjnych, bądź obu tych składowych.

Uzyskane wygrane od razu trafiają na nasze główne konto depozytowe. Zakład pojedynczy, kurs 2.00, stawka 50 zł (12% podatku powoduje realną stawkę 44 zł, która to dopiero podlega mnożnikowi 2.00), kupon trafiony, wygrana → 88 zł. O to, czy będzie bezpieczna, musisz zadbać sam, obstawiając odpowiedzialnie i z pełną świadomością zagrożenia, jakie może nieść ze sobą. Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że polski rynek rozwija się w szybkim tempie, a firmy robią wszystko, aby gracze nie tęsknili za zagranicznymi gigantami. 50 zł w darmowym zakładzie otrzymasz przy wpłacie 50 zł.

W przypadku niektórych rodzajów bonusów może być dodatkowo wymagana wpłata depozytu. Wszystko co trzeba zrobić to założyć konto w naszym kodem promocyjnym PREZENTTB i za co najmniej 20 PLN zagrać dowolny zakład z oferty Betters. Nasz kod polecający do benefitów oraz nagród pieniężnych działa u każdego z wymienionych, bezpiecznych i legalnych bukmacherów internetowych, w tym np. Listę wszystkich operatorów, którzy działają na podstawie licencji Ministerstwa Finansów, uwzględniają nasz kod i oferują freebet, znajdziecie w powyższej tabelce. Taka premia pozwala też na postawienie kuponu bez ryzyka przegranej własnych pieniędzy.

Darmowe bonusy bukmacherskie na start posiada między innymi TOTALbet, Fortuna czy LV BET. Na liście najlepszych bonusów bukmacherskich znajdują się również freebety – oto możesz być spokojny. Na uwagę zasługuje także PZBuk ze swoim zakładem bez ryzyka, ponieważ w związku z tym bonusem bukmacherskim na start oferuje coś wyjątkowo na polskim rynku. Wszystkie zakłady sportowe piszą o cashbacku wyłącznie za pierwszy zagrany zakład – niezależnie od tego czy będzie on trafiony czy nie. Natomiast w PZBuk jesteś pewny, że na pewno odbierzesz zwrot… ponieważ dostaje się go za pierwszy przegrany kupon, czy będzie on pierwszy, drugi, trzeci, piąty, dziesiąty czy dwudziesty! Tutaj maksymalna suma zwrotu to 500 PLN, także również nieźle. W praktyce, wszyscy legalni polscy bukmacherzy mają dla nas bonusy bukmacherskie.

Bukmacherzy w bardzo różny sposób przedstawiają kwotę obrotu bonusem. Czasami wymagana kwota obrotu przedstawiona jest jako wielokrotność depozytu i bonusu, czasami tylko depozytu, czasami tylko bonusu a czasami obrót depozytu jest w innej wielokrotności niż obrót bonusem. Różne podejście bukmacherów do przedstawiania kwoty wymaganej do postawienia aby uwolnić bonus często myli niedoświadczonych typerów i utrudnia im poprawne porównanie bonusów.

W ten sposób łatwo można powiększyć dostępną kwotę i poznać mechanizmy działające w zakładach bukmacherskich. Promocje bukmacherskie często dotyczą także bonusów do wygranej, zakładów bez podatków, czy innych okolicznościowych dopłat. Aktualne promocje bukmacherskie pojawiają się w różnych sytuacjach i w wielu formach, dlatego warto śledzić zestawienie z propozycjami od najlepszych firm. Okazjonalne promocje bukmacherskie stanowią też sposób na to, żeby poprawić aktywność graczy w słabszym okresie pod względem sportowym. Specjalne oferty mogą zachęcać do obstawiania wydarzeń mniej popularnych lig czy dyscyplin. Okazje pojawiają się też w sytuacji, kiedy swoją propozycję przedstawiły na rynku inne zakłady bukmacherskie.

Ponadto w Totalbet promocja bukmacherska to gra bez podatku, na kuponach z trzema i więcej zdarzeniami. Do udziału w tej promocji zaliczają się zakłady przedmeczowe i na żywo, dostępne w ofercie sportowej. W tym przypadku im więcej zdarzeń gracz umieści na kuponie, tym większy procent premii do wygranej przyzna bukmacher. Ponadto Superbet proponuje bonusy bukmacherskie na sporty wirtualne oraz tenisa. Przy wybranych meczach i imprezach można uzyskać cashback lub znaleźć wyższe kursy na zakłady.

Wyżej promocjami powitalnymi, jednak ich niewątpliwą zaletą jest to, że gracz nie musi angażować żadnych środków z własnego budżetu, a kupon obstawia za freebet, czyli coś w rodzaju darmowego vouchera. Często gracz musi zrobić naprawdę niewiele żeby otrzymać taki darmowy zakład, a u niektórych legalnych bukmacherów wystarczy sam fakt wypełnienia formularza rejestracyjnego. Natomiast na przykład 3x obrót bonusem wymaga od gracza zawarcia zakładów sportowych za łączną kwotę 300 złotych.

Sidebar