Skip to content

Ból Bukmacherzy Zakład Bez Ryzyka

Zakład bez ryzyka to bardzo popularna forma promocji bukmacherskiej. Gracze, szczególnie Ci początkujący, chętnie z takiego bonusu korzystają. Sprawdź na czym polega taka oferta i jak Ty możesz skorzystać z bezpiecznego zakładu.

Innymi słowy jest to zakład ubezpieczony, czyli taki, który z reguły nie wymaga depozytu, dlatego cieszy się tak dużą popularnością w społeczności typerów. Na wyróżnienie zasługują oferty STS, Fuksiarz oraz Fortuna. Dwaj pierwsi zaproponowali graczom zwrot na konto depozytowe, bez konieczności obrotu zwrotem przed wypłatą. Natomiast Fortuna wszystkie czynniki wypośrodkowała, tworząc przyjemną i przystępną ofertę. Mimo że zwrot ląduje na koncie bonusowym, to wymagany jest tylko 1-krotny obrót bez żadnych dodatkowych wytycznych, aby odebrać 100 percent stawki do 600 zł. We wszystkich powyższych przykładach zakładu bez ryzyka mówiliśmy o pierwszej wpłacie.

Zakład bez ryzyka: więcej o stawce

Udany hazard w sporcie ma miejsce, gdy obstawiasz drużynę lub wydarzenie, w przypadku którego szanse są na Twoją korzyść. Aby postawić zakład bez ryzyka, należy mieć pojęcie o stawce, a nie tylko ślepo stawiać pieniądze na wynik. Trzeba też wiedzieć, jak analizować liczby i prawdopodobieństwa, co pomoże im zrozumieć, ile można wygrać, stawiając określoną kwotę pieniędzy na określone wydarzenie.

Prawdopodobieństwo wygranej można obliczyć na podstawie kursów i wypłat. Obliczenia te są często wykonywane przy użyciu arkusza kalkulacyjnego programu Excel. Hazard obejmuje podejście „bez ryzyka”, w którym nie obstawiasz, dopóki nie określisz kwoty potencjalnej wygranej. Aby to obliczyć, ważne jest, aby wiedzieć, ile pieniędzy chcesz zaryzykować na dane wydarzenie i mieć pojęcie o stawce, a nie tylko ślepo obstawiać pieniądze.

Niewyjaśniona tajemnica w Bukmacherzy Zakład Bez Ryzyka odkryta

Uważaj na krzykliwe hasła reklamowe i nakłanianie do skorzystania z bonusów. Bonusy nie są po to, żeby rozdawać pieniądze, ale po to, żeby nakłonić cię do rejestracji i obstawiania. Bukmacher forBET dla naszych użytkowników przygotował specjalny kod EXTRA280 na wyższy cashback. Zwrot przysługuje za pierwszy postawiony i zarazem nietrafiony kupon. Dla łatwiejszego zobrazowania przedstawiamy wyliczenie na kwotach bez odjęcia podatku bukmacherskiego (12%). Żeby zagrać za kwotę a hundred zł, należy obstawić za ok. 113,70 zł.

Właśnie dlatego można u niego zagrać kupon numer jeden bez ryzyka. Dokładnie taką samą ofertę znajdziemy też na STS Wirtualne Sporty. Możemy zagrać swój typ na chociażby piłkę nożną czy wyścigi koni i nie przejmować się ewentualnym pudłem.

Na poczet obrotu zaliczają się zarówno wygrane, jak i przegrane zakłady. W bukmacherze Fortuna zakład bez ryzyka opiewa na kwotę 600 zł i jest przeznaczony dla nowych klientów, którzy zarejestrują się z wykorzystaniem dostępnych w tym tekście linków i banerów. W innym wypadku nie można liczyć na cashback o takiej wartości. Fortuna nie wskazuje ani minimalnej stawki, ani wymaganych kursów, a zatem przy zawieraniu pierwszego zakładu gracze mają „wolną rękę”. Wszyscy legalni bukmacherzy mają w swojej ofercie bonusy na start dla nowych graczy.

Taką formę promocji możemy dostać też jako stały klient, ale jest to bardzo rzadko spotykane. Trzeba pamiętać, że w Polsce, z uwagi na Ustawę Hazardową i wynikający z niej podatek od gier wszystkie zwroty otrzymujemy pomniejszone o 12%. Jeśli gramy zakład bez ryzyka za 100 PLN, to zwrotnie otrzymamy od bukmachera 88 PLN, bo 12 PLN trzeba zapłacić w podatku. Pewnie o tym wiecie, ale wspominamy o tym, aby nikt z Was nie zaskoczył się negatywnie.

Szczególnym zainteresowaniem ze strony graczy cieszy się Noblebet bonus, który można otrzymać za samą rejestrację konta. W ten sposób gracz może obstawić pierwsze zakłady bukmacherskie bez konieczności wpłacania swoich pieniędzy. Bukmacher Noblebet często oferuje nowym klientom ofertę czasową, która pozwala odebrać taki właśnie prezent na udany początek.

Bonus na start od depozytu przyznaje określony procent dodatkowych środków, w zależności od wysokości wpłaty. Większość agency dodatkowo zabezpiecza się ustaleniem kwoty maksymalnej. Nie należy traktować bonusu od wpłaty na depozyt jako darmowych pieniędzy.

Zakłady bez podatku obowiązują najczęściej przez określony czas po rejestracji, np. 14 bądź 30 dni i posiadają ściśle określone warunki kuponu. Może to być minimalna liczba zdarzeń bądź minimalny kurs. Dokładnie zapoznaj się z warunkami, żeby mieć pewność, że podatek na Twoim kuponie został zdjęty. Kolejną istotną kwestią, zanim zdecydujesz się na konkretne bonusy bukmacherskie, jest porównanie warunków obrotu. I choć coraz częściej zakłady bukmacherskie bonusy powitalne, a w szczególności cashbacki przyznają bez warunków obrotu, to większość bonusów wciąż wymaga ich spełnienia.

Zwrot trafia na konto bonusowe i należy nim obrócić jeden raz na kuponie AKO. Również popularny bukmacher forBET wprowadził do oferty zakład bez ryzyka w wysokości 1200 zł. Jest to bardzo wysoka kwota, jednak z najwyższych wśród wszystkich bukmacherów on-line. Tak wysoki bonus jest dostępny dla osób, które zarejestrują konto z kodem promocyjnym FBVIP.

Znaki ostrzegawcze na Bukmacherzy Zakład Bez Ryzyka, które powinieneś wiedzieć

Czytaj uważnie regulamin każdej promocji, aby potem nic Cię nie zaskoczyło. Zakładasz konto i dostajesz darmowe środki na obstawianie, albo ubezpieczenie zakładu. Dlatego, jeżeli spodobała Ci się jakaś promocja, sprawdź dokładnie wymóg obrotu. Czasami są tak wygórowane, że nie warto sobie zawracać takim bonusem głowy.

Może to być darmowy zakład, bonus od depozytu albo właśnie zakład bez ryzyka. Część legalnych bukmacherów proponuje nawet pakiety bonusów, które łączą w sobie przykładowo zakład bez ryzyka i bonus od pierwszej wpłaty. W naszym tekscie opisujemy oferty największych polskich bukmacherów wraz kodem bonusowym, jaki należy podać przy rejestracji aby skorzystać z danej oferty. Do grona bukmacherów oferujących zakład bez ryzyka dla nowych graczy dołączył także STS. Największy buk w Polsce oferuje za rejestrację do one hundred zł cashbacku.

Najświeższe newsy, zapowiedzi, wyniki na żywo, tabele, statystyki, relacje live, wywiady, blogi sportowe. Wydawać się mogło, że przy tak dużej kwocie, warunki obrotowe będą bardzo wymagające, a wcale nie. Kontroluj czas jaki Twoje dzieci spędzają w sieci i korzystaj z oprogramowania filtrującego, chroniącego nieletnich przed nieodpowiednimi treściami zawartymi w Internecie. W czasach, gdy Internet jest powszechny w domach na całym świecie, odpowiedzialna gra on-line polega w dużej mierze na odpowiedzialnym rodzicielstwie. Granie nieletnich jest nie tylko nielegalne, ale może prowadzić do uzależnień od hazardu oraz ogromnych długów poczynionych przez dzieci pozostawione bez nadzoru. EWinner – zezwolenie Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r.

Zakłady bez ryzyka możesz otrzymać zarówno rejestrując się u niektórych bukmacherów oraz będąc już graczem. Naszym zdaniem to jeden z najlepszych bonusów powitalnych jakie można otrzymać u bukmachera. Zakłady bukmacherskie bez ryzyka to możliwość typowania bez obawy o swoje środki.

Betclic Bonus Powitalny

Wymagane jest także, aby kurs zakładów, z których pomocą gracz będzie obracał swój bonus, wynosił przynajmniej 1,14. Nie ma żadnych warunków obrotu, więc otrzymany zwrot możesz od razu wypłacić. Od razu pokazał się z bardzo dobrej strony, oferując zakład bez ryzyka aż do 550 PLN na begin. Nasz serwis ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. Naszym celem jest bycie źródłem sprawdzonych informacji z branży hazardowej. Zależy nam, by publikowane tu recenzje pozwoliły Ci wybrać najlepszego bukmachera online przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i zasad odpowiedzialnej gry.

Legalny i przede wszystkim uczciwy bukmacher z darmowym bonusem nie powinien pozostawiać graczom żadnych wątpliwości co do konkretnych wymogów niezbędnych do wypełnienia promocji. Przede wszystkim ważne jest, aby oferujący zakład bez ryzyka czy też bonus bez depozytu bukmacher działał w pełni legalnie. Legalny bukmacher to firma, która posiada specjalne zezwolenie na działalność wydane przez Ministerstwo Finansów. Aktualną listę tych podmiotów można znaleźć na rządowych stronach internetowych. Pamiętaj, że oferowanie promocji klientom nie jest na rękę bukmacherowi, bo zmniejsza to przychody firmy. Mimo że najlepsi bukmacherzy z cashback nie mogą sobie pozwolić na nieczyste zagrania wobec klientów, to warto się dobrze przygotować do udziału w bonusie.

Wygrane pieniądze z ubezpieczonego zakładu bez ryzyka można przeznaczyć na przykład na pewne typy z piłki nożnej. Zakłady bukmacherskie Betclic podobnie jak inne wiodące firmy z licencją Ministerstwa Finansów przygotowały dla nowych graczy specjalny kod rejestracyjny. Rejestracja w Betclic z kodem promocyjnym BETVIPPL gwarantuje Ci najlepsze dostępne warunki na rynku. Po prostu podczas rejestracji podaj kod promocyjny BETVIPPL. Pamiętaj, że kod bonusowy upoważnia Cie do otrzymania najlepszej dostępnej na rynku oferty powitalnej bukmachera. Każda z tych opcji ma swoich zwolenników oraz niezaprzeczalne zalety.

Największy “zakład bez ryzyka” można znaleźć w Superbet . Na drugim miejscu ex-aequo znajduje się forBET i PZBuk . Warto też wspomnieć o Fuksiarzu, który wyróżnia się możliwością “Cashback bez limitu…”. Wymogiem stosowanym przez większość firm jest konieczność wykorzystania kwoty z freebet’u w ramach jednego zakładu.

Zawsze określony jest minimalny depozyt i maksymalna kwota bonusu. Ciężko tutaj wymienić konkretnie promocje, bowiem uzależnione są one od wielu czynników. Część operatorów rozsyła darmowe bonusy bukmacherskie na adres e-mail czy wiadomościami sms.

Są one cykliczne i powtarzające się, dzięki czemu typerzy wiedzą, kiedy i jakich promocji mogą się spodziewać. To z kolei pozytywnie wpływa na ich ocenę danego bukmachera. Do tego rodzaju bonusów bukmacherskich zaliczają się np. Mistrzostwa typerów lub kalendarze miesięczne zawierające promocje na dany dzień. W obu przypadkach wszystko polega na regularnej grze i zdobywaniu bonusów czasami każdego dnia, a czasami co kilka dni np.

Sidebar